goma 225/55/16 ms

Shitet nga: faton 02 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan shum pak te perdorura
te imp[ortuar nga zvicera
4 copa 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim