goma 245/45R19 M+S

Shitet nga: xxxxxx 20 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 245/45R19 M+S viti 2012 Per BMW 7 jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim