goma 285/35/22/&265/35/22

Shitet nga: besi 30 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 22 katra jan ardh prej zvicrre jan 2013/2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim