goma 295/35/21

Shitet nga: besi 17 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 295/35/21 jan gjinndem ne sllatin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim