goma+bandash.dimrit.per opel

Shitet nga: agron 01 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha me goma dimrit per opel astra vektra signum.meriva etjer opela me 5 vrima gomat jon tmira.185/65/r15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim