goma bridgestone 275/45/20 M+S

Shitet nga: bekim ahmeti 08 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim