goma dhe bandasha VW dhe Opel

Shitet nga: marlin 09 Jan 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha numer 15she me rrotkapne t fabrikes jan pak te perdorura me 5 shtrafa bejn per pasat golf etj
Goma me bandasha per opel numer 14she gumat jan te dimrit pak te perdorura
Mund te me kontaktoni viber +37744283056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim