goma dimrit 14-15-16-17

Shitet nga: bekimi 09 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimrit 16 -17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim