goma e bandashe per golf 2 3 14 185 60 viti 2014

Shitet nga: mirsim 02 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me bandash
per golf 2 3
14 185 60
viti 2014
ne gjendje shum te mier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim