goma gjip 265/70/16 ms

Shitet nga: faton 13 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma esht e imortuar nga zvicera
shum e rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim