goma karrika

Shitet nga: besnik 11 Pri 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BANDASH ME GOMA 4 copa goma
DIMENZIONI : 205/55 R 16 100 euro
KOMPLET KARRIKAT karrikat jan te mir 100 euro
KOMPLET 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim