goma m+s

Shitet nga: Osman 31 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2X Goma me bandasha, per dimer plus dy bandasha pa goma.

goma m+s 155/70R13

une i kam pas ngjitur ne ford fiesta viti 1993, por mesiguri bajn edhe ne kerre tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim