goma me felga per mercedes

Shitet nga: goma 29 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felgat me gjith goma per mercedes jan te ardhura prej zvicrres jan shum shum te rujtne gomat po ashtu edhe felgat. per ma shum mund ti sihni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim