goma me bandasha te dimrit ms per golf 5 195-65-15

Shitet nga: fatosi 26 Tet 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te perdorura vetum nje dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim