goma me felga te mercedesit

Shitet nga: goma 14 Jan 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 felga me goma te dimrit felgat jan ardh prej zvicrres me gjith goma jan shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim