goma per smart te mramtat

Shitet nga: smart goma 16 Dhj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma per smart te reja 175 / 55 / 15
qmimi eshte 150 me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim