goma sava 14 M+S

Shitet nga: shkelqim 21 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Goma te dimrit R14 1 sezon te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim