goma shum pak te perdorura 4copa 100euro

Shitet nga: hamza 09 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim gomat shum pak te perdorura me nr 205/65/15 gomat jan ne gjendje te mire

banesa me qera villa dhoma me qera
Vetem t-a-g-s: vw, volkswagen, volksvagen, fave, fauve, polo, golf, passat, pasat, caddy, kedi, kady, T4, T5, transporter, tdi, dizel, dizell, diesel, opel, opell, corsa, korsa, astra, vectra, vektra, combo, kombo, kombi, vivaro, vivara, cdti, bmw, 320d, 320, 120d, 118d, 120, ford, fiesta, fokus, mondeo, mondea, transit, tranzit, mercedes,190, 200, 250, C200, C220, cdi, vito, vita, sprinter, audi, a2, a3, a4, renault, reno, clio, klio, megane, megan, kangoo, kango, kangu, trafic, trafik, peugeot, pezho, 106, 206, 207, 306, 307, 308, hdi, bi te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim