goma te dimrit

Shitet nga: ABEDIN 25 Nën 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e reja me fellne te dimrit Per Audi A4 A5 e tj, nr. 16 Inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim