goma te reja 2 muaj te perdorura me gjith bandash

Shitet nga: Alban 06 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te reja 2 muaj te perdorura me gjith bandash te ballansuara t gatshme mi montu n kerr.. bajn por Opel Golf Pasat Seat Etj... +37745284854 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim