goma te veres 235 45 17

Shitet nga: arton 29 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te veres 235 45 17 te veres viti 2010 gomat jan shum te rujtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim