goma te veres 4 copa 14 tshe, me bandasha

Shitet nga: remi 23 Mar 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te veres 14.tshe jan te mira te perdorura me bandasha 195/60/R14. mund te shiten edhe pa bandasha vjen qmim ma i lir 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim