goma vere

Shitet nga: fadil 02 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Goma vere MARKA MICHELINI 205/55/R16
te ruajtura shume mire , te perdorura vetem 10.000 km
cmimi eshte i pa negocueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim