goma

Shitet nga: kr 02 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma m+s 185/55/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim