goma

Shitet nga: luli 26 Krr 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma po thase gati te reja te dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim