goma

Shitet nga: Vali 21 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 205/55/16 m+s te reja made in finland
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim