goma

Shitet nga: hajzeri 06 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dveres 175 65 r14 veq dy muj te bajtne 2015 jan shum tmira jan . bandash nuk jan vetem gomat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim