goma

Shitet nga: adnan 08 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim