goma

Shitet nga: .... 15 Mar 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me bandash rrotkapne plus shrafat gomat jan te reja 2 jav tperdorta tdimrit per peugeote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim