goma

Shitet nga: januz 16 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per mini bus 185 15 65 jan per ngarkes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim