goma

Shitet nga: privat 19 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma pirelli 4 cop me bandash per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim