goma

Shitet nga: ed 27 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan MS 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim