goma

Shitet nga: goma c 20 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma 165 70 r14c
te ardhura nga franca
prodhim japan ngjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim