goma

Shitet nga: goma C 21 Pri 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2x goma 165 70 r14C
ngjendje shum te mir te ardhura nga franca pir pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim