gomat 195--65--15 ms dimer

Shitet nga: fatos 29 Tet 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan shum pak te perdorura
jan te importuar nga zvicera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim