gomat

Shitet nga: astrit 30 Jan 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit Continental 185/60/15 she shum pak t perdorta komplet vin me bandasha edhe rotkapne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim