gome 18 coll rezer per golf 5 audi taureg etj

Shitet nga: goma 05 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma rezerv e holl
golf 5
golf 6
golf 7
audi
taureg
qmimi i volitshem
info
+37744305221 ben edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim