guma 175 / 70 / 13

Shitet nga: Bani 28 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 guma të dimrit 175 / 70 / 13 shumë te mira te ardhura nga Gjermania 044 885 807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim