guma 175-65-14

Shitet nga: ylber 02 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
8 goma te veres sapo te importuara nga jasht ,qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim