guma te dimrit me bandasha te thjesht

Shitet nga: blerim 27 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
guma dimrit me bandasha te thjesht per opel astra H044 422 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim