guma

Shitet nga: ,,, 10 Tet 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat jon tdimrit nr.225/45R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim