guma

Shitet nga: ..... 10 Tet 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat tdimrit 4 copa nr.205\50/R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim