pare te vjetra

Shitet nga: sssss 10 Qer 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes pare te vjetra nga e gjith bota nga viti 1920 deri ne vitin 1976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim