pjes per fiat tempra dizell 92

Shitet nga: xxx 09 Krr 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pjes per fiat tempra dizellinfokontakti : 044843240
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim