rrotkapne

Shitet nga: mk 21 Pri 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 rrotkapne 14-she per fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim