she's fellnet 17 ose ndrroj me 15

Shitet nga: kastriot 16 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 225.45.17 me goma te

mira michellin. ose ndrroj me naj par 15 me kon te bukura muji. eshe ne viberr +47745526899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim