shes 2 pare fellne BMW dhe VW

Shitet nga: Arian 18 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 pare fellne te -BMW- dhe VW GTi
Fellnet e BMW- 780 €
Fellnet VW- 550 € - me Goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim