shes 4 bandash 15 me 4 shtrafa

Shitet nga: elvis 06 Jan 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 badash 15 me 4 shtrafa qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim