shes 4 goma pirelli winter sport 235,55,17

Shitet nga: xx 26 Nën 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 4copa tnjejta pothujse treja boj edhe ndrrim me naj telefon per me shum kontaktoni nr 045408028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim