shes Fellnet e aluminit per Opel 16'

Shitet nga: opel 17 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet e aluminit pa goma me 5 shtrafa

nuk dridhin jon shum te ruajtne

cmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim